O nás

Vývoj vodních vleků byl zahájen v roce 2010. Již v roce 2011 byl realizován a komerčně představen první vodní vlek WM01. V roce 2015 byl zahájen vývoj pokračování úspěšného vleku WM01 s typovým značení WM02. Více o tomto produktu čtěte zde.

WM01

r. 2011 - 2015

WM02

od r. 2015

Vyvinuli jsme i návrh pětisloupového okruhového vleku pro uvažovanou výstavbu v Hradci Králové jako zákaznické řešení. Naším hlavním cílem je dodávat kvalitní zařízení s minimální náročností na servis a obsluhu.

Náš vlek je mobilní, instalaci je možné zvládnout za 1 den a odinstalaci taktéž za 1 den. V případě Vašeho zájmu je možné vlek postavit kdekoli a k němu vybudovat i vodní plochu, takzvaně na zelené louce. Jak to vypadá se můžete podívat na videu níže.

Díky úzkému propojení s provozovateli vodního lyžování a wakeboardingu získáváme neustále zpětnou vazbou. Díky ní jsme schopni nabídnout ucelené řešení vybavení wakeparku, tj. evidenční a rezervační systém, systém kontroly jezdců a obsluhy s výstupem na účetní systém, zázemí pro obsluhy, vybavení do půjčovny, překážky a další.

REZERVAČNÍ SYSTÉM

Webová (PC i mobilní) aplikace

Jednoduchá a rychlá obsluha

Prodej jízdenek, permanentek a voucherů

Aktuální vytíženost vleků

Logování a exporty statistických dat

Možnost rozšíření o modul prodeje občerstvení

Vodní vleky jsou konstruovány s ohledem k platným normám a směrnicím vázaných na provoz vleků, zejména k evropské směrnici - SMĚRNICE EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY 2000/9/ES ze dne 20. března 2000 o lanových drahách pro dopravu osob. Zařízení je tak možno prodávat a provozovat nejen v České republice, ale i v celé Evropské unii a dalších zemích.

Podíleli jsme se jako odborný konzultant na tvorbě legislativy pro uvádění na trh a provoz v ČR - podrobnosti viz zde.

Vodní vleky typu WM jsou schváleny nejen pro vodní lyžování a wakeboarding, ale také pro nasazení v zimní sezóně.